Losers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konec

4 posters

Goto down

Konec Empty Konec

Příspěvek  RicoGSi Mon Mar 24, 2008 9:03 pm

Stal sem se obeti nejakyho blbecka ktery se mi prihlasil na ucet a kradl.Ted se nemuzu prislasit na ucet,asi je zrusenej.Byl se Dark Avenger 52lvl v zubei.Je mi to hrozne lito.A nejen ja ale taky sedrik mnel problemy pac se jemu taky nekdo lognul na postavu a pomahal pri kradezi.Ted nevim co budu delat ale asi konec GM na game parku stoji za hovno.Jen daji ban a jdou pryc mozna jeste budu hrat nebo pujdu na jinej server.Se jeste rozhodnu.PLs nemyslete si o mne ze sem zlodej.Con3rs ten okradenej to podle mne vsechno delal tak abych mnel ban ale je to jen myslenka.Skusim to nejak vyresit ale pochybuju ze neco spravim,s pristupem jaky maji GM.diki za moznost byt s vama v klanu a hrat s vami.
RicoGSi
RicoGSi

Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  HeFeLe Mon Mar 24, 2008 9:52 pm

¨tak to je mi lito, něco podobnyho se stalo Piskovi ale tomu "jen" (to zni debilne) vybrali postavu a veci na ni. Pokud se rozhodnes jit na jiny server tak ti popreju hodne stesti a aby se ti to nikdy vice nestalo, pokud se rozhodnes zustat bude to dobre ale volba je tvoje.
HeFeLe
HeFeLe

Po?et p?ísp?vk? : 27
Join date : 01. 01. 08
Age : 37
Location : Křtomil

Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  LadyMess Mon Mar 24, 2008 10:31 pm

Rico, hlavně klid, napsala sem na fore jednomu GM, kterej se stara o BANy.. Čekám na odpověd. Doufám, že bude aspon trochu seriozní.... Takže zatim nevěš hlavu a nechod hrát jinam, chyběl bys nám
LadyMess
LadyMess
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 59
Join date : 01. 01. 08
Age : 34

https://losers.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  Cablator. Tue Mar 25, 2008 1:38 am

Rico neblbni, nějak to uděláme. Byla by to škoda fajn člověka a clanovýho tanka... Wink
Cablator.
Cablator.

Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 19. 01. 08
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 25, 2008 4:20 pm

Hej rico zustan. Me taky okradli a parim dal. Zaloz si treba new acc a zas prijd mezi nas. O penize se nestarej klan ti puci

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  RicoGSi Tue Mar 25, 2008 6:05 pm

Nwm jestli se vratim dnes sem zacal na elmoreden a uz sem 53 glad s b dualama je tam dost fofr.Jeste pouvazuju mozna se vratim.Ale chybi mi kata s Lady:(
RicoGSi
RicoGSi

Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 24. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Konec Empty Re: Konec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru