CWH

Goto down

CWH

Příspěvek  LadyMess za Tue Mar 18, 2008 9:27 pm

Takže myslim, že je potřeba vyjádřit s k věcem v CWH.
-Nemusím doufám připomínat, že materiál a keye, popřípadě dropnutá výbava se hází do CWH. A to platí pro každého hráče klanu Losers.
-Klan je společenství lidí, kteří hrají spolu, expí v partách, chodí na rb, když mají problemy, pomáhají si, pujčují si věci atd... Proto bych byla ráda, kdybyste do našeho klanu vnesli trochu více společenského ducha. Hráli ne "za sebe", ale "za celý klan".
Tzn. Kdo si bude kupovat výbavu, starou odevzdá do CWH, ta se posune menším lvlům, kteří potřebují novou výbavu. (např. máme hráče 40+ s Ngrade tunikou, což nemůžu jako CL připustit:)) Posouvání výbavy zahrnuje:zbraně, armor a šperky... Dám příklad: Cablator si bude chtít postavit novou tuniku, ostatní hráči mu pomohou s dropováním materiálu(pokud neni v CWH), rcp a keyů na její stavbu. Až se tunika postavi, Cablator s radostí odevzdá svou starou tuniku do CWH. Ta se bude hodit např. Smushovi. Smush ji dostane a svoji odevzdá opět do CWH.
-Dále nepotřebný materiál se prodá a koupi se něco, co se bude do klanu hodit. např. zbran.
-Taky bych chtěla, aby si každý napsal, co by si přál postavit, či koupit... Jedná se spíše o B veci, C veci se nevyplati stavět. Ty se koupi...
To je asi tak shrnuto vše, co sem vám chtěla sdělit. Ráda bych, aby to nezůstalo jen návrhem, ale abysme toto i aktivovali ve hře.
To hlavní, co od členů klanu očekávám, je hrát SPOLEČNĚ!
avatar
LadyMess
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 59
Join date : 01. 01. 08
Age : 29

Zobrazit informace o autorovi http://losers.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru